Dubbelrum, 2 personer
Ljusa dubbelrum med dubbelsäng eller separata sängar och trägolv. Bad/dusch och wc samt hårtork. AC, tv, wifi, kaffe- och tekokare och vatten på flaska.
Paris, Frankrike
I Porte de Clignancourt ligger den mest berömda loppmarknaden, den största antikmarknaden i världen. Du bor i 18:e arrondissementet med ca 20 minuters promenad till de livliga kvarteren i Montmartre, likaså den vackra basilikan Sacre-Coeur. I området finns restauranger och barer. Hotellet är modernt inrett i ljusa färger, har en liten innergård och en inbjudande lobby.
Ljusa dubbelrum med dubbelsäng eller separata sängar och trägolv. Bad/dusch och wc samt hårtork. AC, tv, wifi, kaffe- och tekokare och vatten på flaska.
fr. 3 552:-
Pris per person, flyg + hotell 3 nätter.i
Sök pris och boka » Boka endast hotell från 423 kr/nattParis är en kulinarisk huvudstad full av romantik och passion där du njuter av konst, mode och mat. Under en weekend hinner du filosofera på samma café som Jean-Paul Sartre, flanera längs gatorna i konstnärliga Montmarte och fresta smaklökarna på någon av Paris många gourmetrestauranger. Kända landmärken som Eiffeltornet, Louvren med Mona Lisa och Notre Dame väntar dig i denna charmanta storstad.» Läs mer om Paris