Arlanda

Flygresor till Riga

Här listar vi exempel på flyg till Riga. Resorna är frånpriser framsökta under de senaste dagarna. Inspireras och gör ett val nedan eller sök i bokningen ovan för att hitta just din resa. Tillgång och pris kan variera.

Alla flygresor

Arlanda Riga
Utresa:
ons 28 sep
Norwegian
Avgång:
17:45
Ankomst:
19:45
Restid:
1 tim
Direkt

Hemresa:
sön 2 okt
Norwegian
Avgång:
08:05
Ankomst:
18:45
Restid:
1 tim 10 min
Direkt

1 953:-

/person
Boka flyg
Arlanda Riga
Utresa:
tors 29 sep
Air Baltic
Avgång:
08:55
Ankomst:
11:00
Restid:
1 tim 5 min
Direkt

Hemresa:
sön 2 okt
Air Baltic
Avgång:
08:05
Ankomst:
08:15
Restid:
1 tim 10 min
Direkt

2 518:-

/person
Boka flyg
Köpenhamn Riga
Utresa:
tors 29 sep
Air Baltic
Avgång:
09:15
Ankomst:
11:40
Restid:
1 tim 25 min
Direkt

Hemresa:
sön 2 okt
Air Baltic
Avgång:
08:05
Ankomst:
08:35
Restid:
1 tim 30 min
Direkt

2 371:-

/person
Boka flyg
Landvetter Riga
Utresa:
tors 29 sep
Air Baltic
Avgång:
06:30
Ankomst:
11:00
Restid:
3 tim 30 min
Direkt

Hemresa:
sön 2 okt
Air Baltic
Avgång:
08:05
Ankomst:
12:40
Restid:
5 tim 35 min
Direkt

4 480:-

/person
Boka flyg
Arlanda Riga
Utresa:
sön 2 okt
Norwegian
Avgång:
15:55
Ankomst:
17:55
Restid:
1 tim
Direkt

Hemresa:
tors 6 okt
Norwegian
Avgång:
23:20
Ankomst:
23:30
Restid:
1 tim 10 min
Direkt

788:-

/person
Boka flyg
Köpenhamn Riga
Utresa:
sön 2 okt
Norwegian
Avgång:
13:35
Ankomst:
15:55
Restid:
1 tim 20 min
Direkt

Hemresa:
tors 6 okt
Norwegian
Avgång:
23:15
Ankomst:
23:35
Restid:
1 tim 20 min
Direkt

1 458:-

/person
Boka flyg
Landvetter Riga
Utresa:
sön 2 okt
Finnair
Avgång:
08:55
Ankomst:
13:55
Restid:
4 tim
Direkt

Hemresa:
tors 6 okt
Finnair
Avgång:
09:15
Ankomst:
12:10
Restid:
3 tim 55 min
Direkt

3 972:-

/person
Boka flyg
Arlanda Riga
Utresa:
ons 5 okt
Air Baltic
Avgång:
17:45
Ankomst:
11:00
Restid:
1 tim 5 min
Direkt

Hemresa:
sön 9 okt
Air Baltic
Avgång:
08:05
Ankomst:
08:15
Restid:
1 tim 10 min
Direkt

2 094:-

/person
Boka flyg
Arlanda Riga
Utresa:
tors 6 okt
Air Baltic
Avgång:
08:55
Ankomst:
11:00
Restid:
1 tim 5 min
Direkt

Hemresa:
sön 9 okt
Air Baltic
Avgång:
08:05
Ankomst:
08:15
Restid:
1 tim 10 min
Direkt

2 094:-

/person
Boka flyg
Köpenhamn Riga
Utresa:
tors 6 okt
Norwegian
Avgång:
20:15
Ankomst:
22:35
Restid:
1 tim 20 min
Direkt

Hemresa:
sön 9 okt
Norwegian
Avgång:
16:35
Ankomst:
16:55
Restid:
1 tim 20 min
Direkt

2 337:-

/person
Boka flyg
Landvetter Riga
Utresa:
tors 6 okt
Finnair
Avgång:
08:55
Ankomst:
13:55
Restid:
4 tim
Direkt

Hemresa:
sön 9 okt
Finnair
Avgång:
09:15
Ankomst:
12:10
Restid:
3 tim 55 min
Direkt

4 124:-

/person
Boka flyg
Arlanda Riga
Utresa:
fre 7 okt
Norwegian
Avgång:
19:45
Ankomst:
21:45
Restid:
1 tim
Direkt

Hemresa:
mån 10 okt
Norwegian
Avgång:
23:20
Ankomst:
23:30
Restid:
1 tim 10 min
Direkt

858:-

/person
Boka flyg
Arlanda Riga
Utresa:
fre 7 okt
Norwegian
Avgång:
19:45
Ankomst:
21:45
Restid:
1 tim
Direkt

Hemresa:
sön 9 okt
Norwegian
Avgång:
08:05
Ankomst:
18:45
Restid:
1 tim 10 min
Direkt

2 770:-

/person
Boka flyg
Köpenhamn Riga
Utresa:
sön 9 okt
Norwegian
Avgång:
13:35
Ankomst:
15:55
Restid:
1 tim 20 min
Direkt

Hemresa:
tors 13 okt
Norwegian
Avgång:
23:15
Ankomst:
23:35
Restid:
1 tim 20 min
Direkt

1 317:-

/person
Boka flyg
Landvetter Riga
Utresa:
sön 9 okt
Finnair
Avgång:
08:55
Ankomst:
13:55
Restid:
4 tim
Direkt

Hemresa:
tors 13 okt
Finnair
Avgång:
09:15
Ankomst:
12:10
Restid:
3 tim 55 min
Direkt

3 566:-

/person
Boka flyg
Arlanda Riga
Utresa:
mån 10 okt
Norwegian
Avgång:
20:40
Ankomst:
22:40
Restid:
1 tim
Direkt

Hemresa:
tors 13 okt
Norwegian
Avgång:
23:20
Ankomst:
23:30
Restid:
1 tim 10 min
Direkt

713:-

/person
Boka flyg
Köpenhamn Riga
Utresa:
mån 10 okt
Norwegian
Avgång:
07:00
Ankomst:
09:20
Restid:
1 tim 20 min
Direkt

Hemresa:
tors 13 okt
Norwegian
Avgång:
23:15
Ankomst:
23:35
Restid:
1 tim 20 min
Direkt

945:-

/person
Boka flyg
Arlanda Riga
Utresa:
tis 11 okt
Norwegian
Avgång:
19:45
Ankomst:
21:45
Restid:
1 tim
Direkt

Hemresa:
fre 14 okt
Norwegian
Avgång:
22:25
Ankomst:
22:35
Restid:
1 tim 10 min
Direkt

713:-

/person
Boka flyg
Arlanda Riga
Utresa:
tis 11 okt
Norwegian
Avgång:
19:45
Ankomst:
21:45
Restid:
1 tim
Direkt

Hemresa:
tors 13 okt
Norwegian
Avgång:
23:20
Ankomst:
23:30
Restid:
1 tim 10 min
Direkt

838:-

/person
Boka flyg
Arlanda Riga
Utresa:
tors 13 okt
Air Baltic
Avgång:
08:55
Ankomst:
11:00
Restid:
1 tim 5 min
Direkt

Hemresa:
lör 15 okt
Air Baltic
Avgång:
18:30
Ankomst:
18:40
Restid:
1 tim 10 min
Direkt

1 177:-

/person
Boka flyg
Arlanda Riga
Utresa:
tors 13 okt
Air Baltic
Avgång:
08:55
Ankomst:
11:00
Restid:
1 tim 5 min
Direkt

Hemresa:
sön 16 okt
Air Baltic
Avgång:
08:05
Ankomst:
08:15
Restid:
1 tim 10 min
Direkt

1 500:-

/person
Boka flyg
Köpenhamn Riga
Utresa:
tors 13 okt
Air Baltic
Avgång:
09:15
Ankomst:
11:40
Restid:
1 tim 25 min
Direkt

Hemresa:
sön 16 okt
Air Baltic
Avgång:
08:05
Ankomst:
08:35
Restid:
1 tim 30 min
Direkt

2 438:-

/person
Boka flyg
Landvetter Riga
Utresa:
tors 13 okt
Finnair
Avgång:
08:55
Ankomst:
13:55
Restid:
4 tim
Direkt

Hemresa:
sön 16 okt
Finnair
Avgång:
09:15
Ankomst:
12:10
Restid:
3 tim 55 min
Direkt

3 566:-

/person
Boka flyg
Landvetter Riga
Utresa:
fre 14 okt
Air Baltic
Avgång:
14:00
Ankomst:
16:20
Restid:
1 tim 20 min
Direkt

Hemresa:
sön 16 okt
Air Baltic
Avgång:
18:30
Ankomst:
23:30
Restid:
6 tim
Direkt

2 655:-

/person
Boka flyg
Köpenhamn Riga
Utresa:
lör 15 okt
Air Baltic
Avgång:
19:30
Ankomst:
21:55
Restid:
1 tim 25 min
Direkt

Hemresa:
mån 17 okt
Air Baltic
Avgång:
18:20
Ankomst:
18:50
Restid:
1 tim 30 min
Direkt

3 599:-

/person
Boka flyg
Arlanda Riga
Utresa:
sön 16 okt
Norwegian
Avgång:
15:55
Ankomst:
17:55
Restid:
1 tim
Direkt

Hemresa:
tis 18 okt
Norwegian
Avgång:
22:25
Ankomst:
22:35
Restid:
1 tim 10 min
Direkt

713:-

/person
Boka flyg
Köpenhamn Riga
Utresa:
sön 16 okt
Norwegian
Avgång:
13:35
Ankomst:
15:55
Restid:
1 tim 20 min
Direkt

Hemresa:
tors 20 okt
Norwegian
Avgång:
23:15
Ankomst:
23:35
Restid:
1 tim 20 min
Direkt

1 971:-

/person
Boka flyg
Landvetter Riga
Utresa:
sön 16 okt
Finnair
Avgång:
12:35
Ankomst:
17:20
Restid:
3 tim 45 min
Direkt

Hemresa:
tors 20 okt
Finnair
Avgång:
09:15
Ankomst:
12:10
Restid:
3 tim 55 min
Direkt

3 922:-

/person
Boka flyg
Landvetter Riga
Utresa:
mån 17 okt
Air Baltic
Avgång:
15:00
Ankomst:
17:20
Restid:
1 tim 20 min
Direkt

Hemresa:
ons 19 okt
Air Baltic
Avgång:
18:30
Ankomst:
22:30
Restid:
5 tim
Direkt

2 323:-

/person
Boka flyg
Arlanda Riga
Utresa:
ons 19 okt
Air Baltic
Avgång:
08:55
Ankomst:
21:25
Restid:
1 tim 5 min
Direkt

Hemresa:
lör 22 okt
Air Baltic
Avgång:
08:05
Ankomst:
08:15
Restid:
1 tim 10 min
Direkt

1 124:-

/person
Boka flyg
Arlanda Riga
Utresa:
tors 20 okt
Air Baltic
Avgång:
08:55
Ankomst:
11:00
Restid:
1 tim 5 min
Direkt

Hemresa:
sön 23 okt
Air Baltic
Avgång:
08:05
Ankomst:
08:15
Restid:
1 tim 10 min
Direkt

1 122:-

/person
Boka flyg
Köpenhamn Riga
Utresa:
tors 20 okt
Norwegian
Avgång:
20:15
Ankomst:
22:35
Restid:
1 tim 20 min
Direkt

Hemresa:
sön 23 okt
Norwegian
Avgång:
16:35
Ankomst:
16:55
Restid:
1 tim 20 min
Direkt

2 496:-

/person
Boka flyg
Landvetter Riga
Utresa:
tors 20 okt
SAS
Avgång:
06:30
Ankomst:
11:00
Restid:
3 tim 30 min
Direkt

Hemresa:
sön 23 okt
SAS
Avgång:
14:35
Ankomst:
20:20
Restid:
6 tim 45 min
Direkt

3 338:-

/person
Boka flyg
Landvetter Riga
Utresa:
fre 21 okt
Air Baltic
Avgång:
14:00
Ankomst:
16:20
Restid:
1 tim 20 min

Hemresa:
sön 23 okt
Air Baltic
Avgång:
18:40
Ankomst:
20:20
Restid:
6 tim 45 min

2 770:-

/person
Boka flyg
Arlanda Riga
Utresa:
sön 23 okt
Norwegian
Avgång:
15:55
Ankomst:
17:55
Restid:
1 tim
Direkt

Hemresa:
tors 27 okt
Norwegian
Avgång:
23:20
Ankomst:
23:30
Restid:
1 tim 10 min
Direkt

638:-

/person
Boka flyg
Köpenhamn Riga
Utresa:
sön 23 okt
Norwegian
Avgång:
13:35
Ankomst:
15:55
Restid:
1 tim 20 min
Direkt

Hemresa:
tors 27 okt
Norwegian
Avgång:
23:15
Ankomst:
23:35
Restid:
1 tim 20 min
Direkt

801:-

/person
Boka flyg
Landvetter Riga
Utresa:
sön 23 okt
Finnair
Avgång:
08:55
Ankomst:
13:55
Restid:
4 tim
Direkt

Hemresa:
tors 27 okt
Finnair
Avgång:
09:15
Ankomst:
12:10
Restid:
3 tim 55 min
Direkt

3 566:-

/person
Boka flyg
Arlanda Riga
Utresa:
tors 27 okt
Norwegian
Avgång:
20:40
Ankomst:
22:40
Restid:
1 tim
Direkt

Hemresa:
sön 30 okt
Norwegian
Avgång:
10:20
Ankomst:
10:30
Restid:
1 tim 10 min
Direkt

958:-

/person
Boka flyg
Köpenhamn Riga
Utresa:
tors 27 okt
Norwegian
Avgång:
20:15
Ankomst:
22:35
Restid:
1 tim 20 min
Direkt

Hemresa:
sön 30 okt
Norwegian
Avgång:
11:15
Ankomst:
11:40
Restid:
1 tim 25 min
Direkt

1 238:-

/person
Boka flyg
Landvetter Riga
Utresa:
tors 27 okt
SAS
Avgång:
06:30
Ankomst:
11:00
Restid:
3 tim 30 min
Direkt

Hemresa:
sön 30 okt
SAS
Avgång:
07:05
Ankomst:
12:40
Restid:
6 tim 35 min
Direkt

2 545:-

/person
Boka flyg
Arlanda Riga
Utresa:
fre 28 okt
Norwegian
Avgång:
19:45
Ankomst:
21:45
Restid:
1 tim
Direkt

Hemresa:
sön 30 okt
Norwegian
Avgång:
10:20
Ankomst:
10:30
Restid:
1 tim 10 min
Direkt

1 238:-

/person
Boka flyg
Arlanda Riga
Utresa:
lör 29 okt
Air Baltic
Avgång:
19:20
Ankomst:
21:25
Restid:
1 tim 5 min
Direkt

Hemresa:
mån 31 okt
Air Baltic
Avgång:
07:05
Ankomst:
07:20
Restid:
1 tim 15 min
Direkt

1 606:-

/person
Boka flyg
Arlanda Riga
Utresa:
lör 29 okt
Air Baltic
Avgång:
19:20
Ankomst:
21:25
Restid:
1 tim 5 min
Direkt

Hemresa:
tis 1 nov
Air Baltic
Avgång:
07:05
Ankomst:
07:20
Restid:
1 tim 15 min
Direkt

1 606:-

/person
Boka flyg
Arlanda Riga
Utresa:
sön 30 okt
Air Baltic
Avgång:
08:00
Ankomst:
10:05
Restid:
1 tim 5 min
Direkt

Hemresa:
tors 3 nov
Air Baltic
Avgång:
07:05
Ankomst:
07:20
Restid:
1 tim 15 min
Direkt

1 910:-

/person
Boka flyg
Köpenhamn Riga
Utresa:
sön 30 okt
Norwegian
Avgång:
08:15
Ankomst:
10:35
Restid:
1 tim 20 min
Direkt

Hemresa:
tors 3 nov
Norwegian
Avgång:
23:30
Ankomst:
23:55
Restid:
1 tim 25 min
Direkt

798:-

/person
Boka flyg
Landvetter Riga
Utresa:
sön 30 okt
Air Baltic
Avgång:
16:50
Ankomst:
22:10
Restid:
4 tim 20 min
Direkt

Hemresa:
tors 3 nov
Air Baltic
Avgång:
12:40
Ankomst:
13:10
Restid:
1 tim 30 min
Direkt

2 767:-

/person
Boka flyg
Arlanda Riga
Utresa:
ons 2 nov
Air Baltic
Avgång:
08:00
Ankomst:
22:10
Restid:
1 tim 5 min
Direkt

Hemresa:
fre 4 nov
Air Baltic
Avgång:
07:05
Ankomst:
07:20
Restid:
1 tim 15 min
Direkt

1 177:-

/person
Boka flyg
Arlanda Riga
Utresa:
tors 3 nov
Air Baltic
Avgång:
08:00
Ankomst:
10:05
Restid:
1 tim 5 min
Direkt

Hemresa:
sön 6 nov
Air Baltic
Avgång:
07:05
Ankomst:
07:20
Restid:
1 tim 15 min
Direkt

1 609:-

/person
Boka flyg
Landvetter Riga
Utresa:
tors 3 nov
Air Baltic
Avgång:
13:50
Ankomst:
16:15
Restid:
1 tim 25 min

Hemresa:
sön 6 nov
Air Baltic
Avgång:
13:35
Ankomst:
22:20
Restid:
6 tim 30 min

6 198:-

/person
Boka flyg
Arlanda Riga
Utresa:
lör 5 nov
Air Baltic
Avgång:
08:00
Ankomst:
22:10
Restid:
1 tim 5 min
Direkt

Hemresa:
mån 7 nov
Air Baltic
Avgång:
07:05
Ankomst:
07:20
Restid:
1 tim 15 min
Direkt

1 057:-

/person
Boka flyg

Flygplatser i Lettland

Flygresor till hela världen

Flygresor med olika flygbolag

Flygresor från olika avresorter

Följ Airtours i sociala medier

I väntan på nästa resa hittar du oss på Facebook och Instagram.

Följ oss på Facebook
Följ oss på Instagram

Få erbjudanden via e-post – först av alla!